Leśnik Kobiór - strona oficjalna


Strona klubowa

Konto do składek

Konto Leśnika Kobiór na, które można wpłacać składki członkowskie:

92 1090 1652 0000 0001 2414 5784

TRENINGI - MŁODZIEŻ

JUNIORZY MŁODSI

roczniki 2001,2002,2003,2004

trener Stanisław Gaża (tel  695 150 390)

poniedziałek 17:00

czwartek 18:00


MŁODZIK STARSZY

roczniki 2005,2006

trener Dawid Kulisz (tel 662 092 629)

wtorek 16:30

środa 16:30

piątek 16:30


ORLIKI

roczniki 2007,2008

Leśnik I - grupa zielona

trener Łukasz Morcinek (tel 781 693 183)

poniedziałek 15:30

czwartek 15:00

piątek 15:30


ORLIKI

roczniki 2007,2008

Leśnik II - grupa żółta

trener Adrian Chrobok (tel 785 226 580)

poniedziałek 16:30

środa 18:00

czwartek 18:00 (od maja)


ŻAKI

roczniki 2009,2010

Leśnik I - grupa zielona

trener Adrian Chrobok (tel 785 226 580)

poniedziałek 18:30

środa 16:30

piątek 17:00


ŻAKI

roczniki 2009,2010

Leśnik II - grupa żółta

trener Dawid Szromek (tel 692 931 316)

wtorek 17:00

środa 17:00

piątek 17:00

Proszę o punktualność

Karta członkowska

Karta członkowska Leśnika uprawnia do:

- 10% zniżki w pizzeri DeGrasso w Tychach

- 25% zniżki na zakupy w Future Sport

- 30% na usługi fryzjerskie dla zawodników, członków klubu, 10% dla ich rodzin w salonie Wella Edyta Liszka w Kobiorze

- 20% dla zawodników i członków klubu, 10% dla rodziny w salonie Wella Edyta Liszka w Tychach.

- 10% La Deliziosa przy zamówieniu internetowym (kod rabatowy) i okazaniu legitymacji przy odbiorze

NASI PARTNERZY

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 50, wczoraj: 218
ogółem: 798 131

statystyki szczegółowe

Strzelcy klasy B

NAJLEPSI STRZELCY PO 26 KOLEJCE

31 - Stęchły Adam (LKS Brzeźce)

20 - Matejko Mateusz (Unia Bieruń Stary), Prochownik Błażej (Polonia II Łaziska Górne), Złotek Adam (LKS II Goczałkowice Zdrój)

 

KOMPLET STRZELCÓW KLASY B PO 26 KOLEJCE

JOSIENIEC RADOSTOWICE (7)

3 – Kozik Bartosz

2 – Jarek Tomasz

1 – Pająk Łukasz, Wiencek Mateusz

 

KRUPIŃSKI II SUSZEC (33)

5 – Król Patryk, Zielonka Daniel

4 – Grabiec Roman, Mikołajec Tomasz

2 – Gębała Jacek, Wieczorek Daniel

1 – Jankowski Arkadiusz, Jordan Łukasz, Kołodziej Bartosz, Kumor Patryk, Masternak Dawid, Neumann Arkadiusz, Pastuszka Szymon, Wiencek Paweł, Witoszek Rafał

+ 2 samobójcza – Konieczny Karol (UKS Warszowice), Machoń Mateusz (LKS II Goczałkowice Zdrój)

 

LEŚNIK KOBIÓR (48)

7 – Paliczka Paweł

5 – Białas Rafał, Pasternak Rafał

4 – Kozyra Bartosz

3 – Chrobok Adrian, Koterla Marcin, Pasternak Paweł, Trela Krzysztof

2 – Maiczek Patryk, Suchan Sebastian

1 – Bam Dominik, Berski Łukasz, Gruszka Krzysztof, Kloc Maksymilian, Kozyra Błażej, Machalica Karol

+ 2 samobójcze – Skipioł Marek (LKS II Goczałkowice Zdrój), Trybała Mateusz (UKS Warszowice)

+ 3 bramki za walkower z Josieńcem Radostowice

 

LKS BRZEŹCE (78)

31 – Stęchły Adam

6 – Białas Marek

5 – Gołeczka Paweł, Mańka Ryszard , Orzełek Dominik

4 – Wasyl Marek

3 – Puda Michał

2 – Gołek Marcin, Gołka Maciek, Herok Krzysztof,  Moroń Piotr, Sleziona Patryk

1 – Klepek Ireneusz, Kozik Tomasz, Spychała Andrzej, Wojdyła Daniel

+ 2  samobójcze – Kołodziej Mateusz (LKS Gardawice), Worek Dawid (MKS II Lędziny)

+ 3 bramki za walkower z Sokołem II Wola

 

LKS GARDAWICE (57)

11 – Kołodziej Mateusz

10 – Sternal Robert

8 – Kołodziej Grzegorz

6 – Stabik Rafał

5 – Hapeta Mariusz

4 – Skiba Krzysztof , Tebinka Łukasz

2 – Czarnecki Adam, Pach Marcin

1 – Andrzejewski Kamil, Figura Dominik, Hapeta Mariusz, Nitkowski Artur

+1 samobójcza – Urbanek Tomasz (Krupiński II Suszec)

 

LKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ II (65)

20 – Złotek Adam

7 – Deptuch Wojciech, Żebrowski Maksymilian

4 – Klaja Bogusław, Mazur Piotr, Pietryja Dawid, Siuta Mateusz

3 – Nowak Oskar

2 – Kordoń Bartłomiej, Maroszek Piotr, Paprota Kacper

1 – Widłok Michał, Żemła Michał

+ 3 bramki za walkower z Pniówkiem II Pawłowice Śląskie

+ 1 samobójcza – Kołodziej Mateusz (LKS Gardawice)

 

LKS WISŁA MAŁA (56)

11 – Waleczek Grzegorz

10 – Wyrwał Paweł

4 – Nagiel Mateusz, Wyrwał Damian

3 – Herok Krzysztof, Kuś Marcin, Wyrwał Artur

2 – Chlebek Ireneusz, Czech Witold, Holewik Daniel, Obetkon Michał, Rozmus Łukasz

1 – Holewik Paweł, Madzia Kamil, Piech Sławomir

+ 1 samobójcza – Malicki Łukasz (MKS II Lędziny)

+ 3 bramki za walkower z Sokołem II Wola

- 1 bramka za walkower z Krupińskim II Suszec

+ 2 bramki za walkower z UKS-em Warszowice

 

LKS WOSZCZYCE (82)

17 – Gajda Krzysztof

11 – Kancelista Dawid

10 – Kopytko Łukasz

9 – Pitlok Karol

7 – Kamiński Robert

5 – Piórek Łukasz

4 – Dawiskiba Piotr, Kukułka Dawid, Pietrzok Tomasz

3 – Koziarz Mateusz

2 – Mycoń Stefan, Tkocz Robert

1 – Małecki Rafał, Warzecha Adam, Wysokiński Konrad

+ 1 samobójcza – Kumor Patryk (Krupiński II Suszec)

 

MKS II LĘDZINY (72)

16 – Majer Marcin

13 – Adamus Adam

8 – Kostrzewa Grzegorz

7 – Janik Zbigniew, Sieradzki Rafał

5 – Nowrocki Karol

3 – Szprengiel Tomasz

2 – Orzegowski Tomasz, Urbańczyk Michał

1 – Giza Artur, Iciek Grzegorz, Kamiński Artur, Karkoszka Damian, Malicki Łukasz, Morks Mateusz

+ 3 samobójcze – Koziarz Mateusz (LKS Woszczyce), Kubik Mateusz (Krupiński II Suszec), Pietryja Dawid (LKS II Goczałkowice)

 

PNIÓWEK II PAWŁOWICE ŚLĄSKIE (19)

4 – Borówka Bartłomiej

3 – Bruliński Łukasz, Placek Jakub

2 – Szadkowski Kacper, Wadas Przemysław

1 – Dawid Patryk, Dudzik Krystian, Gora Paweł, Kaj Jakub, Kiełkowski Przemysław

 

POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE (81)

20 – Prochownik Błażej

10 – Nierząd Karol

8 – Just Bartosz, Suszek Bartosz

6 – Piwoński Piotr

4 – Matura Krzysztof, Wronko Damian

3 – Botor Piotr, Hendel Sebastian

2 – Badura Ireneusz, Bodziony Jakub, Hanus Grzegorz, Witek Arkadiusz

1 – Brożyna Przemysław, Brzozowski Tomasz, Fuchs Dawid, Leżok Dawid, Nierada Łukasz, Nierząd Rafał, Nowak Gabriel

 

SOKÓŁ II WOLA (12)

5 – Pochopień Michał

2 – Kwaśniewski Piotr

1 – Bartłomiej Więckowski, Dawid Doktor, Opołka Marcin, Porczyński Tomasz

+ 1 samobójcza – Skiba Krzysztof (LKS Gardawice)

 

UKS WARSZOWICE (41)

12 – Pietrzyk Mikołaj

9 – Krupka Mateusz

3 – Szostek Tomasz

2 – Dziendziel Marcin, Goraus Jakub, Krupka Błażej, Pietrzyk Tomasz, Vasconcelos Aureo

1 – Czarnuch Dawid, Gora Paweł, Knapek Mateusz, Orszulik Łukasz

+ 3 samobójcze – Kopeć Tomasz (ZET II Tychy), Tomala Adam (LKS Gardawice), Warta Konrad (ZET II Tychy)

 

UNIA BIERUŃ STARY (60)

20 – Matejko Mateusz

9 – Olszewski Bartłomiej

5 – Michalec Mariusz

4 – Biolik Paweł, Sumera Szymon

3 – Cichy Dawid, Ścierski Szymon

2 – Kulikowski Piotr , Nowak Tomasz, Strzeżyk Tomasz, Szczygieł Paweł

1 – Król Kamil

+ 3 bramki za walkower z ZET-ką II Tychy

 

ZET II TYCHY (45)

11 – Ptak Rafał

9 – Burczyński Jakub

4 – Strugiński Marek

3 – Garus Maciej, Przybysz Jacek

2 – Fijoł Tomasz, Pustelnik Michał

1 – Dejas Dawid, Kańtor Jacek, Kulpiński Krzysztof, Ligus Wojciech, Lisiński Paweł, Świerczkowski Szymon, Świętek Oskar, Warta Konrad, Winiarski Marcel, Wojnar Remigiusz,  Żołna Andrzej

Najbliższe spotkanie

mecz towarzyski
Victoria Katowice   Leśnik Kobiór
2018-08-16, 20:00:00

Katowice Podlesie

Reklama

Wyniki

Mecze sparingowe
Victoria Katowice Leśnik Kobiór

Logowanie