Leśnik Kobiór - strona oficjalna


Strona klubowa

Konto do składek

Konto Leśnika Kobiór na, które można wpłacać składki członkowskie:

92 1090 1652 0000 0001 2414 5784

TRENINGI - MŁODZIEŻ

TRAMPKARZE STARSI

roczniki 2004,2005,2006

trener Dawid Kulisz (tel 662 092 629)

wtorek 16:30

środa 16:30

piątek 16:30


MŁODZIK MŁODSZY

roczniki 2007,2008

Leśnik I - grupa zielona

trener Łukasz Morcinek (tel 781 693 183)

przez sierpień do południa - informacja SMS


MŁODZIK MŁODSZY

roczniki 2007,2008

Leśnik II - grupa żółta

trener Adrian Chrobok (tel 785 226 580)

poniedziałek 16:00

środa 17:30

czwartek 17:30


ORLIK MŁODSZY

roczniki 2009,2010

trener Adrian Chrobok (tel 785 226 580)

poniedziałek 17:30

środa 16:00

piątek 17:00


ŻAKI

roczniki 2010,2011

trener Dawid Szromek (tel 692 931 316)

wtorek 17:00

środa 17:00

piątek 17:00


SKRZATY

roczniki 2012,2013

trener Adrian Chrobok (tel 785 226 580)

wtorek 16:00-17:15

czwartek 16:00-17:15

Karta członkowska

Karta członkowska Leśnika uprawnia do:

- 25% zniżki na zakupy w Future Sport

- 30% na usługi fryzjerskie dla zawodników, członków klubu, 10% dla ich rodzin w salonie Wella Edyta Liszka w Kobiorze

- 20% dla zawodników i członków klubu, 10% dla rodziny w salonie Wella Edyta Liszka w Tychach.

- 10% La Deliziosa przy zamówieniu internetowym (kod rabatowy) i okazaniu legitymacji przy odbiorze

- 10% na usługi w Fizjo-Active SMS Tychy

- 10% rabatu do restauracji U Przewoźnika oraz na część rekreacyjną tj. squash, kręgle, bilard

NASI PARTNERZY

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 336, wczoraj: 371
ogółem: 824 955

statystyki szczegółowe

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Kłakus Tomasz bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Ulman Rafał bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Gumienny Łukasz bramkarz 4 0 0 0 0 0 360 90
4. Berski Łukasz obrońca 3 0 0 0 2 0 231 77
5. Grolik Adam obrońca 4 0 0 0 1 0 360 90
6. Jaromin Krzysztof obrońca 4 0 0 0 0 0 360 90
7. Kloc Maksymilian obrońca 3 0 0 0 0 0 243 81
8. Kozyra Błażej obrońca 3 0 0 0 1 0 270 90
9. Trela Krzysztof obrońca 1 0 0 0 0 0 10 10
10. Szczotka Błażej obrońca 2 0 0 0 0 0 56 28
11. Białas Rafał pomocnik 3 3 0 0 0 0 250 84
12. Kilian Michał pomocnik 3 0 0 0 1 0 106 36
13. Kozyra Bartosz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Machalica Karol pomocnik 4 3 0 0 0 0 360 90
15. Pasternak Rafał pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Cebula Adrian pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Jakubczyk Dawid pomocnik 2 0 0 0 0 0 179 90
18. Gniadek Kacper pomocnik 2 0 0 0 0 0 129 65
19. Sekuła Patryk pomocnik 1 0 0 0 1 0 27 27
20. Gruszka Krzysztof napastnik 1 0 0 0 0 0 20 20
21. Koterla Marcin napastnik 3 0 0 0 1 0 216 72
22. Pasternak Paweł napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Suchan Sebastian napastnik 4 0 0 0 0 0 243 61
24. Jędyczek Marek napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Kozyra Jakub napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Krzyżowski Konrad napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Kyrcz Mateusz napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Loska Sebastian napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
29. Myszor Marcin napastnik 2 0 0 0 1 0 180 90
30. Jakubczyk Karol napastnik 4 7 0 0 1 0 360 90

Sztab szkoleniowy

Zawodnicy już nie grający

Najbliższe spotkanie

Polonia II Łaziska GórneLeśnik Kobiór
Polonia II Łaziska Górne   Leśnik Kobiór
2018-09-23, 16:00:00

Łaziska Górne

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
Unia Bieruń Stary 2:1 LKS II Goczałkowice Zdrój
Polonia II Łaziska Górne Leśnik Kobiór
MKS II Lędziny Czułowianka Tychy
UKS Warszowice JUW - e II Jaroszowice
LKS Gardawice 2:1 LKS Wisła Mała

Logowanie