Leśnik Kobiór - strona oficjalna


Strona klubowa

Konto do składek

Konto Leśnika Kobiór na, które można wpłacać składki członkowskie:

92 1090 1652 0000 0001 2414 5784

TRENINGI - MŁODZIEŻ

TRAMPKARZE STARSI

roczniki 2004,2005,2006

trener Dawid Kulisz (tel 662 092 629)

wtorek 16:30

środa 16:30

piątek 16:30


MŁODZIK MŁODSZY

roczniki 2007,2008

Leśnik I - grupa zielona

trener Łukasz Morcinek (tel 781 693 183)

przez sierpień do południa - informacja SMS


MŁODZIK MŁODSZY

roczniki 2007,2008

Leśnik II - grupa żółta

trener Adrian Chrobok (tel 785 226 580)

poniedziałek 16:00

środa 17:30

czwartek 17:30


ORLIK MŁODSZY

roczniki 2009,2010

trener Adrian Chrobok (tel 785 226 580)

poniedziałek 17:30

środa 16:00

piątek 17:00


ŻAKI

roczniki 2010,2011

trener Dawid Szromek (tel 692 931 316)

wtorek 17:00

środa 17:00

piątek 17:00


SKRZATY

roczniki 2012,2013

trener Adrian Chrobok (tel 785 226 580)

wtorek 16:00-17:15

czwartek 16:00-17:15

Karta członkowska

Karta członkowska Leśnika uprawnia do:

- 25% zniżki na zakupy w Future Sport

- 30% na usługi fryzjerskie dla zawodników, członków klubu, 10% dla ich rodzin w salonie Wella Edyta Liszka w Kobiorze

- 20% dla zawodników i członków klubu, 10% dla rodziny w salonie Wella Edyta Liszka w Tychach.

- 10% La Deliziosa przy zamówieniu internetowym (kod rabatowy) i okazaniu legitymacji przy odbiorze

- 10% na usługi w Fizjo-Active SMS Tychy

- 10% rabatu do restauracji U Przewoźnika oraz na część rekreacyjną tj. squash, kręgle, bilard

- 15% rabatu w Planeta Fizjo

NASI PARTNERZY

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 20, wczoraj: 262
ogółem: 856 060

statystyki szczegółowe

Żaki - terminarz

I RUNDA

IV LIGA OKRĘGOWA F1 ŻAK GRUPA 5

LKS Goczałkowice

LKS Łąka

Iskra II Pszczyna

Leśnik Kobiór

1 kolejka - 7.09.(piątek), 17:00

gospodarz - LKS Łąka

Iskra II - Goczałkowice 3:1 ; Iskra II - Leśnik 2:0 ; Łąka - Iskra II 2:3, Leśnik - Goczałkowice 3:1, Łąka - Leśnik 7:3, Goczałkowice - Łąka 4:6

2 kolejka - 15.09.(sobota), 12:00

gospodarz - Iskra II Pszczyna

Leśnik - Iskra II 0:1 ; Goczałkowice - Łąka 1:2 ; Iskra II - Goczałkowice 3:1 ; Łąka - Leśnik 1:1 ; Goczałkowice - Leśnik 3:3 ; Iskra II - Łąka 1:0

3 kolejka - 21.09.(piątek), 17:00

gospodarz - LKS Łąka

Goczałkowice - Iskra II 0:2 ; Leśnik - Iskra II 1:5 ; Goczałkowice - Leśnik 4:1 ; Iskra II - Łąka 3:3 ; Leśnik - Łąka 2:3 ; Łąka - Goczałkowice 3:6

4 kolejka - 29.09.(sobota), 13:00

gospodarz - Leśnik Kobiór

Łąka - Iskra II 4:1 ; Łąka - Goczałkowice 6:6 ; Goczałkowice - Iskra II 5:3 ; Iskra II - Leśnik 0:2 ; Leśnik - Łąka 3:6 ; Leśnik - Goczałkowice 3:4

 

TABELA PO 4 KOLEJCE

1. Iskra II            12   25   27:19

2. Łąka               12   21   43:34

3. Goczałkowice  12   14   36:38

4. Leśnik             12    8   22:37

 

II RUNDA

IV LIGA OKRĘGOWA F1 ŻAK GRUPA 14

LKS AMP Miedźna

Niepokorni Orzesze

Leśnik Kobiór

LKS Wisła Wielka

5 kolejka - 7.10.(niedziela), 9:00

gospodarz - Niepokorni Orzesze

Niepokorni - Leśnik 2:1 ; Wisła Wielka - Leśnik 2:5, Niepokorni - Wisła Wielka 4:0,

Niepokorni - Miedźna 3:0 w.o., Wisła Wielka - Miedźna 3:0 w.o. , Leśnik - Miedźna 3:0 w.o.

6 kolejka - 14.10.(niedziela), 9:00

gospodarz - LKS Wisła Wielka

Miedźna - Leśnik 1:1 ; Miedźna - Niepokorni 3:2 ; Wisła Wielka - Miedźna 3:3 ; Niepokorni - Leśnik 2:2 ; Leśnik - Wisła Wielka 6:1 ; Wisła Wielka - Niepokorni 1:2 ;

7 kolejka - 20.10.(sobota), 13:30

gospodarz - LKS Miedźna

Leśnik - Wisła Wielka 5:1 ; Niepokorni - Miedźna 2:2 ; Wisła Wielka - Niepokorni 0:5 ; Miedźna - Leśnik 4:0 ; Leśnik - Niepokorni 1:3 ; Miedźna - Wisła Wielka 4:1

8 kolejka - 27.10.(sobota), 13:00

gospodarz - Leśnik Kobiór

Niepokorni - Miedźna 2:4 ; Niepokorni - Wisła Wielka 3:0 ; Miedźna - Wisła Wielka 5:5 ; Wisła Wielka - Leśnik 1:1 ; Leśnik - Miedźna 1:5 ; Leśnik - Niepokorni 2:2

 

TABELA PO 8 KOLEJCE

1. Niepokorni         12    24   32:16

2. Miedźna            12    19   31:26

3. Leśnik               12    16   28:24

4. Wisła Wielka     12     6    18:43

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
MKS II Lędziny 0:3 LKS II Goczałkowice Zdrój
UKS Warszowice 3:8 Polonia II Łaziska Górne
LKS Gardawice 5:0 Unia Bieruń Stary
LKS Wisła Mała 3:2 Leśnik Kobiór
JUW - e II Jaroszowice 1:4 Czułowianka Tychy

Logowanie