Leśnik Kobiór - strona oficjalna


Strona klubowa

Konto do składek

Konto Leśnika Kobiór na, które można wpłacać składki członkowskie:

92 1090 1652 0000 0001 2414 5784

TRENINGI - MŁODZIEŻ

TRAMPKARZE STARSI

roczniki 2004,2005,2006

trener Dawid Kulisz (tel 662 092 629)

wtorek 16:30

środa 16:30

piątek 16:30


MŁODZIK MŁODSZY

roczniki 2007,2008

Leśnik I - grupa zielona

trener Łukasz Morcinek (tel 781 693 183)

przez sierpień do południa - informacja SMS


MŁODZIK MŁODSZY

roczniki 2007,2008

Leśnik II - grupa żółta

trener Adrian Chrobok (tel 785 226 580)

poniedziałek 16:00

środa 17:30

czwartek 17:30


ORLIK MŁODSZY

roczniki 2009,2010

trener Adrian Chrobok (tel 785 226 580)

poniedziałek 17:30

środa 16:00

piątek 17:00


ŻAKI

roczniki 2010,2011

trener Dawid Szromek (tel 692 931 316)

wtorek 17:00

środa 17:00

piątek 17:00


SKRZATY

roczniki 2012,2013

trener Adrian Chrobok (tel 785 226 580)

wtorek 16:00-17:15

czwartek 16:00-17:15

Karta członkowska

Karta członkowska Leśnika uprawnia do:

- 25% zniżki na zakupy w Future Sport

- 30% na usługi fryzjerskie dla zawodników, członków klubu, 10% dla ich rodzin w salonie Wella Edyta Liszka w Kobiorze

- 20% dla zawodników i członków klubu, 10% dla rodziny w salonie Wella Edyta Liszka w Tychach.

- 10% La Deliziosa przy zamówieniu internetowym (kod rabatowy) i okazaniu legitymacji przy odbiorze

- 10% na usługi w Fizjo-Active SMS Tychy

- 10% rabatu do restauracji U Przewoźnika oraz na część rekreacyjną tj. squash, kręgle, bilard

- 15% rabatu w Planeta Fizjo

NASI PARTNERZY

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 25, wczoraj: 262
ogółem: 856 065

statystyki szczegółowe

Żaki - kadra

ŻAKI

roczniki 2010,2011

trener Dawid Szromek (tel 692 931 316)

 

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Bazan Paweł

31.01.2011

Chęś Ksawery

08.01.2010

Dutka Bartosz

24.09.2010

Gaj Rafał

26.11.2010

Grolik Szymon

13.02.2011

Janosz Karolina

17.06.2009

Jastrzemski Jan

19.10.2010

Kapłon Franciszek

28.09.2010

Krzyżowski Jakub

11.12.2010

Maślanka Bartosz

31.03.2010

Mikosz Piotr

17.02.2011

Mrzyk Karol

22.07.2010

Nielaba Maksymilian

26.01.2011

Skiba Oskar

05.09.2010

Tużnik Mateusz

19.08.2010

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
MKS II Lędziny 0:3 LKS II Goczałkowice Zdrój
UKS Warszowice 3:8 Polonia II Łaziska Górne
LKS Gardawice 5:0 Unia Bieruń Stary
LKS Wisła Mała 3:2 Leśnik Kobiór
JUW - e II Jaroszowice 1:4 Czułowianka Tychy

Logowanie