Leśnik Kobiór - strona oficjalna


Strona klubowa

Konto do składek

Konto Leśnika Kobiór na, które można wpłacać składki członkowskie:

92 1090 1652 0000 0001 2414 5784

TRENINGI - MŁODZIEŻ

TRAMPKARZE STARSI

roczniki 2004,2005,2006

trener Dawid Kulisz (tel 662 092 629)

wtorek 16:30

środa 16:30

piątek 16:30


MŁODZIK MŁODSZY

roczniki 2007,2008

Leśnik I - grupa zielona

trener Łukasz Morcinek (tel 781 693 183)

przez sierpień do południa - informacja SMS


MŁODZIK MŁODSZY

roczniki 2007,2008

Leśnik II - grupa żółta

trener Adrian Chrobok (tel 785 226 580)

poniedziałek 16:00

środa 17:30

czwartek 17:30


ORLIK MŁODSZY

roczniki 2009,2010

trener Adrian Chrobok (tel 785 226 580)

poniedziałek 17:30

środa 16:00

piątek 17:00


ŻAKI

roczniki 2010,2011

trener Dawid Szromek (tel 692 931 316)

wtorek 17:00

środa 17:00

piątek 17:00


SKRZATY

roczniki 2012,2013

trener Adrian Chrobok (tel 785 226 580)

wtorek 16:00-17:15

czwartek 16:00-17:15

Karta członkowska

Karta członkowska Leśnika uprawnia do:

- 25% zniżki na zakupy w Future Sport

- 30% na usługi fryzjerskie dla zawodników, członków klubu, 10% dla ich rodzin w salonie Wella Edyta Liszka w Kobiorze

- 20% dla zawodników i członków klubu, 10% dla rodziny w salonie Wella Edyta Liszka w Tychach.

- 10% La Deliziosa przy zamówieniu internetowym (kod rabatowy) i okazaniu legitymacji przy odbiorze

- 10% na usługi w Fizjo-Active SMS Tychy

- 10% rabatu do restauracji U Przewoźnika oraz na część rekreacyjną tj. squash, kręgle, bilard

- 15% rabatu w Planeta Fizjo

NASI PARTNERZY

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 117, wczoraj: 409
ogółem: 835 436

statystyki szczegółowe

Młodzik Młodszy II - tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 8 24 8 0 0 61 - 4 +57
2.
herb
bz 8 19 6 1 1 36 - 4 +32
3.
herb
plus 8 16 5 1 2 32 - 15 +17
4.
herb
minus 8 15 5 0 3 26 - 15 +11
5.
bz 8 10 3 1 4 20 - 27 -7
6.
plus 8 10 3 1 4 20 - 25 -5
7.
herb
minus 8 9 3 0 5 20 - 32 -12
8.
herb
bz 8 9 3 0 5 22 - 30 -8
9.
herb
bz 8 6 2 0 6 12 - 36 -24
10.
herb
bz 8 0 0 0 8 9 - 70 -61

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
5 13 4 1 0 27 - 7 +20
2.
herb
3 9 3 0 0 34 - 3 +31
3.
herb
4 9 3 0 1 11 - 2 +9
4.
5 7 2 1 2 13 - 17 -4
5.
herb
3 6 2 0 1 10 - 7 +3
6.
herb
4 6 2 0 2 15 - 6 +9
7.
herb
3 6 2 0 1 8 - 5 +3
8.
5 3 1 0 4 10 - 21 -11
9.
herb
3 0 0 0 3 2 - 17 -15
10.
herb
5 0 0 0 5 8 - 35 -27

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
5 15 5 0 0 27 - 1 +26
2.
herb
4 10 3 1 0 25 - 2 +23
3.
herb
5 9 3 0 2 16 - 8 +8
4.
3 7 2 1 0 10 - 6 +4
5.
herb
5 6 2 0 3 10 - 19 -9
6.
herb
3 3 1 0 2 5 - 8 -3
7.
3 3 1 0 2 7 - 8 -1
8.
herb
4 3 1 0 3 5 - 26 -21
9.
herb
5 3 1 0 4 14 - 25 -11
10.
herb
3 0 0 0 3 1 - 35 -34

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
UKS SPS II Wola
8 24 8 0 0 61 - 4 +57
2.
Siódemka Tychy
8 19 6 1 1 36 - 4 +32
3.
APN I GKS Tychy
8 16 5 1 2 32 - 15 +17
4.
Polonia Łaziska Górne
8 15 5 0 3 26 - 15 +11
5.
UKS AP Champions Żory
8 10 3 1 4 20 - 25 -5
6.
Niepokorni Orzesze
8 10 3 1 4 20 - 27 -7
7.
Leśnik II Kobiór
8 9 3 0 5 20 - 32 -12
8.
APN II GKS Tychy
8 9 3 0 5 22 - 30 -8
9.
AKS Nadwiślan Góra
8 6 2 0 6 12 - 36 -24
10.
LKS Gardawice
8 0 0 0 8 9 - 70 -61

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Leśnik II Kobiór
0 0 0 0 0 0 - 0 0
2.
Niepokorni Orzesze
0 0 0 0 0 0 - 0 0
3.
APN II GKS Tychy
0 0 0 0 0 0 - 0 0
4.
APN I GKS Tychy
0 0 0 0 0 0 - 0 0
5.
AKS Nadwiślan Góra
0 0 0 0 0 0 - 0 0
6.
UKS SPS II Wola
0 0 0 0 0 0 - 0 0
7.
Siódemka Tychy
0 0 0 0 0 0 - 0 0
8.
UKS AP Champions Żory
0 0 0 0 0 0 - 0 0
9.
LKS Gardawice
0 0 0 0 0 0 - 0 0
10.
Polonia Łaziska Górne
0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910
1. Leśnik II Kobiór XXX 8:0 - - - 1:35:11:2 - -
2. LKS Gardawice - XXX 0:120:5 - - 1:93:44:5 -
3. Siódemka Tychy - - XXX - 0:2 - 5:05:0 - 1:0
4. UKS AP Champions Żory8:1 - 0:2 XXX 0:11 - - - 2:23:1
5. UKS SPS II Wola9:018:1 - - XXX - 7:2 - - -
6. APN I GKS Tychy - 9:01:16:1 - XXX 7:24:3 - -
7. APN II GKS Tychy - - - 2:1 - - XXX 6:1 - 0:3
8. AKS Nadwiślan Góra - - - - 0:6 - - XXX 0:32:8
9. Niepokorni Orzesze2:3 - 1:10 - 1:24:2 - - XXX 2:4
10. Polonia Łaziska Górne7:1 - - - 0:63:0 - - - XXX

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
MKS II Lędziny 0:3 LKS II Goczałkowice Zdrój
UKS Warszowice 3:8 Polonia II Łaziska Górne
LKS Gardawice 5:0 Unia Bieruń Stary
LKS Wisła Mała 3:2 Leśnik Kobiór
JUW - e II Jaroszowice 1:4 Czułowianka Tychy

Logowanie