Leśnik Kobiór - strona oficjalna


Strona klubowa

Konto do składek

Konto Leśnika Kobiór na, które można wpłacać składki członkowskie:

92 1090 1652 0000 0001 2414 5784

TRENINGI - MŁODZIEŻ

TRAMPKARZE STARSI

roczniki 2004,2005,2006

trener Dawid Kulisz (tel 662 092 629)

wtorek 16:30

środa 16:30

piątek 16:30


MŁODZIK MŁODSZY

roczniki 2007,2008

Leśnik I - grupa zielona

trener Łukasz Morcinek (tel 781 693 183)

przez sierpień do południa - informacja SMS


MŁODZIK MŁODSZY

roczniki 2007,2008

Leśnik II - grupa żółta

trener Adrian Chrobok (tel 785 226 580)

poniedziałek 16:00

środa 17:30

czwartek 17:30


ORLIK MŁODSZY

roczniki 2009,2010

trener Adrian Chrobok (tel 785 226 580)

poniedziałek 17:30

środa 16:00

piątek 17:00


ŻAKI

roczniki 2010,2011

trener Dawid Szromek (tel 692 931 316)

wtorek 17:00

środa 17:00

piątek 17:00

Karta członkowska

Karta członkowska Leśnika uprawnia do:

- 10% zniżki w pizzeri DeGrasso w Tychach

- 25% zniżki na zakupy w Future Sport

- 30% na usługi fryzjerskie dla zawodników, członków klubu, 10% dla ich rodzin w salonie Wella Edyta Liszka w Kobiorze

- 20% dla zawodników i członków klubu, 10% dla rodziny w salonie Wella Edyta Liszka w Tychach.

- 10% La Deliziosa przy zamówieniu internetowym (kod rabatowy) i okazaniu legitymacji przy odbiorze

NASI PARTNERZY

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 2, wczoraj: 410
ogółem: 807 399

statystyki szczegółowe

Aktualności

Terminarze dla Młodzików Młodszych

  • autor: Kamil Giel, 2018-08-15 18:09

Na portalu Łączy Nas Piłka pojawiły się terminarze dla rozgrywek Młodzików Młodszych. W obu grupach, w których wystąpią Kobiórzanie rywalizować będzie 10 drużyn (9 kolejek). Rozgrywki wystartują w weekend 1/2 września a zakończą się 27/28 października.

Leśnik I Kobiór (trener Łukasz Morcinek) mecze u siebie rozgrywać będzie w niedzielę o 9:00. Rywalami Leśnika będą: LKS Studzionka, Krupiński Suszec, LKS Brzeźce, Football Projekt Suszec, UKS SPS I Wola, LKS Łąka, Pniówek Pawłowice, LKS Mizerów, LKS Studzienice.

Leśnik II Kobiór (trener Adrian Chrobok) mecze u siebie rozgrywać będzie w niedzielę o 11:00. Rywalami Leśnika będą: LKS Gardawice, Siódemka Tychy, UKS AP Champions Żory, UKS SPS II Wola, APN I GKS Tychy, APN II GKS Tychy, AKS Nadwiślan Góra, Niepokorni Orzesze, Polonia Łaziska Górne.

Szczegółowe terminarze można znaleźć w zakładce w górnym menu strony "Rozgrywki młodzieżowe"


Kolejarz wygrywa w sparingu z Leśnikiem

  • autor: Kamil Giel, 2018-08-15 12:29

W trzecim meczu sparingowym Kolejarz Katowice pokonał Leśnika Kobiór 3:1(1:1)

14.08.2018.(wtorek), 18:00 - Katowice

Kolejarz Katowice - Leśnik Kobiór 3:1(1:1)

bramka dla Leśnika: Marcin Koterla

Leśnik: Rafał Ulman (46.zaw.testowany) - Łukasz Berski, Marcin Myszor, zaw.testowany, Krzysztof Jaromin - Błażej Kozyra, Sebastian Suchan, Karol Machalica - Paweł Pasternak, Marcin Koterla, Mateusz Kyrcz (46.Michał Kilian).

Ostatni sparing przed meczem w Pucharze Polski Leśnik zagra w sobotę (18 sierpnia) u siebie z ligowym rywalem - Czułowianką Tychy.


Trampkarze starsi - terminarz

  • autor: Kamil Giel, 2018-08-13 14:09

Poznaliśmy terminarz dla trampkarzy starszych (roczniki 2004-2006). Podopieczni Dawida Kulisza zagrają w 9-drużynowej grupie. Sezon rozpoczną 1 września, a zakończą 28 października. Mecze domowe rozgrywać będą w soboty o 11:00. Poniżej harmonogram meczów Leśnika.

1k. 1.09. 11:00 Gardawice (d)

2k. 7.09. 16:00 Grom Świerczyniec (w)

3k. 15.09. 11:00 Nadwiślan (d)

4k. 22.09. 11:00 Znicz (w)

5k. 29.09. 11:00 Pniówek (d)

6k. 7.10. 11:00 Frydek (w)

7k. 13/14.10 pauza

8k. 20.10. 11:00 Studzienice (d)

9k. 27.10. 12:00 Mizerów (w)

Szczegołowy terminarz można znaleźć w zakładce w górnym menu strony "Rozgrywki młodzieżowe"


Remis w kolejnym sparingu

  • autor: Kamil Giel, 2018-08-09 10:42

W kolejnym sparingu przed jesienią 2018 Leśnik Kobiór zremisował z oldboyami Ogrodnika Cielmice 2:2. Bramki dla Leśnika strzelili Sebastian Suchan oraz Rafał Białas.

08.08.2018.(środa), 18:30 - Kobiór

Leśnik Kobiór - Ogrodnik Cielmice (oldboys) 2:2

gole dla Leśnika: Sebastian Suchan, Rafał Białas

Leśnik: zaw.testowany - Łukasz Berski, Adam Grolik, Błażej Kozyra, Krzysztof Jaromin - Maksymilian Kloc, Karol Machalica, Rafał Białas - Koterla, Suchan, P.Pasternak oraz Gruszka i M.Myszor.


Podział grup młodzieżowych - jesień 2018

  • autor: Kamil Giel, 2018-08-03 14:38

W najbliższej rundzie w rozgrywach młodzieżowych zagra 5 drużyn Leśnika. Poniżej podział grup.

IV liga trampkarzy C1 (2004-2005)

Grupa Pszczyna – jesień mecz i rewanż

LKS Frydek – trener Potasiak tel. 506680225

AKS Nadwiślan Góra – trener Niemiec tel. 792240311

LKS Mizerów – trener Sławacki tel. 502758652

Leśnik Kobiór – trener Kulisz tel. 662092629

LKS Studzienice – trener Malcharek tel. 728886697

Znicz Jankowice – trener Pochopień tel. 725454682

GKS Pniówek Pawłowice – trener Szwajlik tel. 501522268

IV liga młodzików młodszych D2 (2007-2008)

Grupa II Pszczyna – mecz i rewanż

LKS Łąka – trener Maślorz tel. 606678114LKS Studzienice – trener Sornowski tel. 724246729

AKS Nadwiślan Góra – trener Żurawiecki tel. 882066472

UKS SPS Wola – trener Odrobiński tel. 516145263, Koczy tel. 509306059

AP Champion  – trener Zaręba tel. 784071759

Leśnik I Kobiór – trener Morcinek tel.781693183

Polonia Łaziska Górne – trener Sikora tel. 502442881

IV liga młodzików młodszych D2 (2007-2008)

Grupa I Tychy – mecz i rewanż

KS Niepokorni Orzesze – trener Leszczyński tel. 505475190

LKS Gardawice – trener Porwolik tel. 518720154

APN II GKS Tychy – trener tel.

Siódemka I Tychy – trener Jedynak  tel. 504230452

Leśnik II Kobiór – trener Chrobok tel. 785226580

APN III GKS Tychy – trener tel.

IV liga orlików młodszych E2 (2009-2010)

Grupa Pszczyna II

LKS Łąka – trener Szewczulak tel. 500557192

Iskra II Pszczyna – trener Żurawiecki tel. 882066472

Football Projekt II Suszec – trener Wieczorek tel. 502645401

UKS SPS Wola – trener Filejecki

AKS Nadwiślan Góra – trener Żurawiecki tel. 882066472

Siódemka I Tychy – trener Jedynak  tel. 504230452

APN I GKS Tychy  – trener tel.

Raki Gostyń – trener Malik tel. 666665959

Leśnik Kobiór – trener Chrobok tel. 785226580

Polonia Łaziska Górne – trener Mleczko tel. 503038288

Młode Wilki II GKS Tychy (warunkowo) – trener Malik

IV liga żaków F1 (2010-2011)

Football Projekt Suszec – trener Wieczorek tel. 502645401

LKS Rudołtowice-Ćwiklice – trener Lebuda tel. 518593580

Polonia Łaziska Górne – trener Kassolik tel. 797119332

KS Niepokorni Orzesze – trener Pluta tel. 730755554

UKS SPS Wola – trener Jucha

LKS Studzienice – trener Bałuch tel. 725309463

Polonia Międzyrzecze – trener

UKS Warszowice – trener Stajer tel. 721317930

GTS Bojszowy – trener Deda tel. 882461874

Grom Świerczyniec – trener Deda tel. 882461874

Czapla Kryry – trener Smołka tel. 500337571

Siódemka  Tychy – trener Jedynak  tel. 504230452

Krupiński Suszec – trener Kwiatkowski tel. 697885355

MKS Lędziny – trener Kozłowski tel. 512192966

LKS Goczałkowice – trener Piesiur tel. 667601848

AKS Nadwiślan Góra – trener Żurawiecki tel. 882066472

LKS Brzeźce – trener Paździor tel. 506445596

LKS Mizerów – trener Sławacki tel. 502758652

LKS Wisła Wielka – trener Pietryja tel. 502424696

Ogrodnik Tychy Cielmice – trener tel.

APN I GKS Tychy  – trener tel.

APN II GKS Tychy – trener tel.

APN III GKS Tychy – trener tel.

Iskra Pszczyna – trener Pławecki tel. 534048853

Iskra II Pszczyna – trener Pławecki tel. 534048853

Stal Chełm Śląski – trener Stęchły tel. 695826113

Leśnik Kobiór – trener Szromek tel. 692931316

UKS Gol Bieruń – trener Kozieł tel. 505414321

Znicz Jankowice – trener Pustelnik tel. 503828988

Unia Bieruń Stary – trener Wiśniewski tel. 669954693

AS KSB Lędziny (dziewczyny) – trener Berger tel. 784090216

UKS Grom Tychy – trener Berger  512756969

GKS Pniówek Pawłowice – trener Taradejna tel. 512651671

LKS Łąka – trener Pitry tel. 501581037

Polonia Międzyrzecze – trener Deda 882461874

CAR Pszczyna LKS AMP Miedźna (warunkowo)  – trener Nowak tel. 730158260

Młode Wilki I GKS Tychy (warunkowo) – trener Frąckowiak

Terminarze i daty startów rozgrywek wkrótce.


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

Leśnik KobiórCzułowianka Tychy
mecz towarzyski
Leśnik Kobiór   Czułowianka Tychy
2018-08-18, 17:00:00

Kobiór

Reklama

Wyniki

Mecze sparingowe
Kolejarz Katowice 3:1 Leśnik Kobiór
Urania II Ruda Śląska 1:0 Leśnik Kobiór
Leśnik Kobiór Czułowianka Tychy
Leśnik Kobiór 2:2 Ogrodnik Cielmice (oldboye)

Logowanie