Leśnik Kobiór - strona oficjalna


Strona klubowa

Konto do składek

Konto Leśnika Kobiór na, które można wpłacać składki członkowskie:

92 1090 1652 0000 0001 2414 5784

TRENINGI - MŁODZIEŻ

 

Młodziki

Roczniki 2003,2004

2 maja poniedziałek godz.16.45 trening koszulka czerwona

4 maja środa godz.18.00 trening koszulka biała

6 maja piątek godz.18.00 trening koszulka czerwona 

7 maja sobota godz.10.45 zbiórka na mecz wyjazdowy w Suszcu

 

Proszę o informację w przypadku nieobecności piłkarza na zajęciach!!!!

 

 

ORLIKI
Roczniki 2005,2006,
Treningi:

poniedziałek godz. 10 30- koszulka biała!

środa - mecz godz. 16 20 zbiórka

piątek -trening -koszulka żółta-17 30

 
ŻAKI 

Roczniki 2007/2008 grupa trenera Łukasza Morcinka

wtorki - godz. 15.00 - 17.00 boisko (koszulka żółta) (trening zaczynamy o 15.30, kto jest chętny i chce potrenować może być już od 15.00)

czwartki - godz. 15.00 - 17.00 boisko (koszulka czarna) (trening zaczynamy o 15.30, kto jest chętny i chce potrenować może być już od 15.00)

Sobota i/lub Niedziela - turnieje, sparingi oraz treningi (godziny podawane w trakcie tygodnia)

Obowiązkowo zabieramy coś do picia oraz ochraniacze! Proszę o punktualność.

 

 


 
SKRZATY (BAMBINI)
Roczniki 2009/2010
 
Grupa trenera Adriana Chroboka
 
Środy 16:45 - sala gimnastyczna
 
 

Uwaga!!!
Trzeba mieć na
treningu/turnieju
-odpowiedni strój do pogody
-ochraniacze
-picie (woda/herbata)
-LEGITYMACJA szkolna...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASI PARTNERZY

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 227, wczoraj: 617
ogółem: 455 887

statystyki szczegółowe

Aktualności

Zaległy mecz orlików

  • autor: fanGLKS, 2016-05-04 22:39

Orliki - 4 kolejka

4.05.2016.(środa), 17:00 Leśnik Kobiór - Stal Chełm Śląski 11:4

gole dla Leśnika: Szymon Mrzyk (trzy), Jakub Musioł (dwie), Kamil Kyrcz (dwie), Przemysław Chęś (dwie), Piotr Strączek,Paweł Zaremba


3 punkty dla Josieńca

  • autor: Kamil Giel, 2016-05-03 19:21

W 23 kolejce klasy A Leśnik Kobiór przegrał na własnym boisku z Josieńcem Radostowice 1:3(1:1). Jedynego gola dla Leśnika zdobył Paweł Paliczka z rzutu wolnego.

(czytaj więcej)


22 kolejka - protokoły

  • autor: Kamil Giel, 2016-05-03 13:17

W rozwinięciu można znaleźć protokoły z meczów 22 kolejki klasy A.


23 kolejka - zapowiedź

  • autor: fanGLKS, 2016-05-03 10:51

3.05.2016.(wtorek) o godzinie 17:00 w 23 kolejce klasy A Leśnik Kobiór zagra na własnym boisku z Josieńcem Radostowice.

Sędziują: Borkowski (główny) oraz Tymek i J.Król (asystenci)

(czytaj więcej)


Młodzież 29.04.-1.05.

  • autor: Kamil Giel, 2016-05-03 10:17

Juniorzy - 4 kolejka

29.04.2016.(piątek), 17:30 LKS Goczałkowice - Leśnik Kobiór 0:6(0:3)

Patryk Maiczek 11, Marcin Koterla 15,52,54,77, Piotr Chrobok 35

Goczałkowice: Marcin Kubina - Klaudiusz Bolek, Jakub Chromczak, Michał Kapias, Tomasz Kapias, Patryk Porębski, Tomasz Przystał, Michał Rak (41.Rafał Dzida), Wojciech Świerczyński (41.Mirosław Tkacz).

Leśnik: Paweł Pasternak - Piotr Chrobok (63.Mateusz Kyrcz), Adam Grolik, Krzysztof Jaromin, Marcin Koterla, Paweł Krzyżowski (60.Dominik Olchawa), Tomasz Liszka, Karol Machalica, Patryk Maiczek (55.Artur Bołdys), Jakub Olchawa, Błażej Szczotka.

Żółte kartki: - .

Młodziki - 4 kolejka

1.05.2016.(niedziela), 11:00 Leśnik Kobiór - LKS Studzienice 3:4(3:0)

Mateusz Liszka 11, Daniel Kozyra 22, Mateusz Małek 28 - Krystian Pyrtek 35, Paweł Wiera 36,44,56

Leśnik: Konrad Krzyżowski - Tomasz Grolik, Konrad Kłyk, Daniel Kozyra, Mateusz Liszka, Mateusz Małek, Kamil Mazur, Miłosz Panek, Tomasz Strączek oraz Tymon Mostowski, Bartosz Schmidt, Jakub Włodarski.

Studzienice: Szymon Pochłopień - Jakub Janosz, Karol Janosz, Michał Kowalski, Krystian Pyrtek, Paweł Sornowski, Sebastian Węglarz, Paweł Wiera, Sebastian Wyroba oraz Patryk Bojdoł, Karol Copija, Wiktor Kocek, Mikołaj Otręba, Tomasz Sałaj, Jakub Stachoń, Mateusz Węglarz.

Orliki - 4 kolejka

mecz Leśnik Kobiór - Stal Chełm Śląski przełożony na 4.05.2016.(środa), godz. 17:00

Żaki - 3 kolejka

30.04.2016.(sobota), 10:30 Polonia Tychy (gospodarz) + Leśnik Kobiór + Leśnik II Kobiór + Czułowianka Tychy

Skrzaty - 2 kolejka

1.05.2016.(niedziela), 10:00 Znicz Jankowice (gospodarz) + Leśnik Kobiór + Siódemka Tychy + Polonia Tychy + Project Futbol Suszec


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

LKS FrydekLeśnik Kobiór
LKS Frydek   Leśnik Kobiór
2016-05-08, 17:00:00

Frydek, Sportowa 2

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
LKS Rudołtowice - Ćwiklice 1:1 Siódemka Tychy
Czapla Kryry 1:3 LKS Studzienice
Fortuna Wyry 0:3 ZET Tychy
Sokół Orzesze 2:4 LKS Wisła Wielka
Leśnik Kobiór 1:3 Josieniec Radostowice
Krupiński II Suszec 1:2 LKS Frydek
JUW - e Jaroszowice 6:0 Iskra II Pszczyna
LKS Studzionka 3:0 LKS Gardawice

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się